Новости сайта

Дистанційне навчання

 
 
This forum has a limit to the number of forum postings you can make in a given time period - this is currently set at 10 posting(s) in 1 day
Picture of Anton Zabolotskiy
Дистанційне навчання
by Anton Zabolotskiy - Monday, 9 February 2015, 12:10 PM
 

Дистанційне навчання - персективний  напрям в освіті, де учень отримує знання за допомогою сучасних інформаційних технологій.  Це означає що вчитися дистанційно це вчитися онлайн.

Отже, як отримати освіту дистанційно.

     По-перше, потрібно мати комп'ютер. Якщо ви зважилися вчитися онлайн- комп'ютер це один з ваших головних засобів отримання інформації.
     По-друге, доступ до Інтернету в дистанційному навчанні це теж дуже важливо. Наприклад, ви вчитеся на першому курсі і хочете прослухати лекцію - вам потрібен інтернет! Одне з правил дистанційного навчання це постійний зв'язок між студентом і викладачем. Тому інтернет вам потрібен буде завжди. Це і є "вчитися онлайн" Замість того щоб займатися в аудиторії універсітету- ви можете дистанційно навчатися не витрачаючи час і гроші на дорогу.
     По-третє Ви повинні вміти поводитися з комп'ютером. Ніяких складних програм, якщо ви вчитеся дистанційно, вам знати не потрібно. Все що потрібно-це офісні додатки і робота з браузером. Співробітники центру дистанційного навчання роблять так, щоб ваше дистанційне навчання проходило найзручнішим чином.

Якщо ви вирішили вчитися дистанційно це відмінний вибір. Нічим не гірше очного або  заочного навчання.

В очному навчанні ви обмежені тим що завжди повинні бути на парах у навчальному закладі.
 У заочному- вам потрібно буде на кілька тижнів приїжджати на сесію. І ви знову-ж обмежені тим, що замість того щоб поїхати на відпочинок-ви  навчаєтесь.

В дистанційній освіті немає ніяких обмежень. Ми беремо кращий європейський досвід дистанційного навчання.

"Ніяких обмежень- все для кращої і зрозумілої освіти." - Ось гасло дистанційної освіти Університету "КРОК"