Новости сайта

Абітурієнту

 
 
Цей форум має ліміт на повідомлення та обмеження на час відповідання - поточні установки: 10 повідомлень за 1 день
Фото Anton Zabolotskiy
Абітурієнту
Anton Zabolotskiy - вівторок 7 липень 2015 5:01
 

Дистанційне навчання- це комплекс  освітніх послуг, що надається за допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.  При навчанні на дистанційній формі весь процес проходить у зручному для студента місці, адже потреби приходити до ВНЗ на лекції та практичні немає. Основою для роботи студента є електронний навчальний курс з дисципліни, де можна знайти всю необхідну для вивчення інформацію. Лекції та практичні проводяться у форматі відео конференції -  студент може задавати питання по темі завдання викладачу і одразу отримувати відповідь. Зазвичай такі заняття проходять у групі не більше 10 студентів.

Іспити та заліки студенти дистанційної форми навчання також складають без особистої присутності у стінах Університету.  Контроль може бути проведений у формі тестування або співбесіди.

Дистанційне навчання має характерні риси як заочної, так і денної форми навчання. Наприклад, сесії проходять двічі на рік, але у міжсесійний період студент також має виконувати завдання та проходити тестування щоб отримати допуск до підсумкового завдання.

Всі викладачі, що працюють зі студентами дистанційної форми є викладачами Університету і мають значний досвід у навчанні та наукові здобутки.

 

 

Основні документи для вступу

Вступники подають заяву про участь у конкурсному відборі до Університету в паперовій або в електронній формі. Заява в паперовій формі подається вступником особисто до Приймальної комісії Університету. Вона обробляється відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних». На вимогу вступника Приймальна комісія засвідчує копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додатка до нього, сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання.

 

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

  • атестат про повну загальну середню освіту або диплом із додатком (оригінал або копія) для вступу на бакалаврат, диплом із додатком (оригінал або копія) для вступу на магістратуру;
  • медичну довідку за формою 086-о (оригінал або копія);
  • 6 кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
  • копію ідентифікаційного коду (для договору);
  • документ, що посвідчує особу і громадянство (паспорт) (оригінал і копія);
  • військовий квиток або приписне свідоцтво (копія);
  • сертифікат УЦОЯО, виданий у 2008–2014 роках (для осіб, які вступають за результатами ЗНО);
  • особи, які переводяться з інших ВНЗ або поновлюються, мають подати до Приймальної комісії академічну довідку встановленого зразка.

Інші документи або їхні копії подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами зарахування, установленими законодавством, у строки, визначені для прийому документів, не пізніше строку для прийняття Приймальною комісією першого рішення про рекомендування вступників до зарахування.

#дистанційне навчання
#сайт дистанційного навчання
#дистанційна освіта
#дистанційної освіти
#дистанционное обучение
#дистанционное образование
#дистанционное высшее образование
#дистанционное высшее образование вузы
#переподготовка дистанционно
#получить образование дистанционно
#система дистанционного обучения
#высшее образование
#вища освіта