Тут знаходяться всі курси, які викладаються на кафедрі комп'ютерних наук

Course image Основи QA тестування - Старчик І.А.
Кафедра комп'ютерних наук

З кожним днем в сучасному світі зростає популярність програмного забезпечення. Воно стає все більш важливим у всіх сферах життя, від мобільних додатків до корпоративних систем. При цьому, якість продукту стає одним із головних факторів, що впливають на конкурентоспроможність компаній. Технології швидко розвиваються, що призводить до постійних змін і вдосконалення програмного забезпечення. Quality Assurance грає важливу роль у забезпеченні того, що ці нововведення є якісними та безпечними. Професія QA залишається актуальною і перспективною в сучасному світі програмного забезпечення, оскільки вона допомагає забезпечити високу якість та надійність програмних продуктів, що задовольняють потреби користувачів та бізнесу. Це направлення завжди потребуватиме професійних фахівців що знають як перевірити будь-який продукт та забезпечити його максимально можливу зручність та якість.

Course image Computer Vision (Комп'ютерний зір) - Колосов О.А.
Кафедра комп'ютерних наук

Дисципліна «Computer Vision (Комп'ютерний зір)» допомагає здобувачам вищої освіти ознайомитись з основами сучасної обробки зображень, методів вирішення типових задач аналізу фото і відео даних. Отримані компетенції допоможуть в майбутньому: використовувати програмні засоби для зчитування, обробки, збереження зображень; обирати метод обробки залежно від типу задачі, що вирішується; оцінювати якість використання обраних методів. Опановані знання основ методів комп'ютерного зору можуть допомогти у ефективному настроюванні гіперпараметрів моделей обробки даних зображення.Course image SWEBOK та основи програмної інженерії - Мушинський О.Ю.
Кафедра комп'ютерних наук

Метою курсу є вивчення принципів і практик програмної інженерії. Теми включають аналіз вимог до програмного забезпечення, методології проектування, тестування програмного забезпечення та обслуговування програмного забезпечення. Опис побудови програмної системи з використанням різних моделей життєвого циклу. 

Course image Microsoft office (Word, Excel, Outlook …) - Мічківський С.М.
Кафедра комп'ютерних наук

Навчальна дисципліна спрямована на вивчення:

 • пакет Ms Office (склад, ретроспектива, інсталювання),
 • конкуренти Ms Office (інші пакети офісних програм);
 • Ms Office 365 (браузер/декстоп, облікові записи);
 • Ms Outlook (листи, календарі, контакти та інше);
 • Ms Teams (створення та управління чатами, командами та каналами, застосунки);
 • Ms PowerPoint (слайди та їх елементи, анімація);
 • Ms Word (форматування, стилі, таблиці, рисунки, формули);
 • Ms Excel (форматування клітинки, умовне форматування, формули та функцій, графіків і діаграм, операції пошуку та фільтрації даних, зведені дані).


Course image Розробка ІС рішення економічних задач та реалізації фінансово-облікових функцій (1С)-Мічківський
Кафедра комп'ютерних наук

Метою вивчення дисципліни є ознайомлення з основними економічними поняттями, роллю і місцем інформаційних технологій і систем в управлінні економічним об’єктів, класифікацією інформаційних технологій і систем, можливостями платформ розробки ІС рішення економічних задач та реалізації фінансово-облікових функцій (наприклад, «1С:Підприємства 8») та оволодіння навичками роботи в цьому середовищі розробки програмного забезпечення.

Навчальна дисципліна спрямована на вивчення:

 • економічні поняття, роль і місце ІТ і ІС в управлінні економічним об’єктом.
 • класифікація ІС (ERP, CSRP, CRM, CPM, HRM, EAM, EDMS / ECM, Workflow / BPM та інші),
 • основні функції та можливості сучасних ІС що використовуються в управлінні економічним об’єктом (від компаній SAP, Oracle, Microsoft, 1С та інших),
 • Програмування/розробка на платформі «1С: Підприємства 8» (синтаксис вбудованої мови програмування, інтерфейсні та прикладні об’єкти, елементи конфігурації та середовища розробки),
 • основні конфігурації на базі «1С: Підприємства 8» (1С УВП, 1С УТ, 1С ERP та інші).
 • навички роботи з обліковими інформаційними системами.