Мета курсу: Цей курс спрямований на ознайомлення студентів з основами UI (User Interface) та UX (User Experience) дизайну, а також на розвиток практичних навичок створення інтерфейсів та покращення користувацького досвіду за допомогою сучасних інструментів, таких як Figma.
Курс охоплює теоретичні та практичні аспекти UI та UX-дизайну. Студенти дізнаються про основні принципи та методології дизайну, навчаться проводити дослідження користувачів, створювати персонажів, розробляти прототипи та тестувати їх. Особлива увага приділяється роботі з інструментом Figma, який використовується для створення інтерактивних прототипів.
Дискретна
математика – галузь математики, що вивчає властивості будь-яких дискретних
структур. В ході оволодіння матеріалами дисципліни студенти вивчають наступні
галузі науки: теорія множин, відношення, елементи комбінаторного аналізу,
графи, бінарні відношення та інші.
2 семестр (весняний семестр):
- графи (введення)
- задача про найкоротший шлях
- дерева в теорії графів
Метою дисципліни є формування знань та навичок проєктування реляційних баз даних та використання SQL (structured query language), як базової мови формування запитів та обробки реляційних баз даних (та змішаних моделей даних на базі реляційних).
Навчальна дисципліна спрямована на вивчення:
- теорії реляційних баз даних та її використання в ході їх проектування та експлуатації (перша, друга та третя нормальні форми);
- запитів мовою SQL, відповідно до стандарт SQL-92 (запити командою SELECT, різного рівня складності);
- команд DML із заповнення та зміни даних в реляційних базах даних;
- команд DDL зі створення та модифікації метаданих реляційних баз даних;
- діалектів мов SQL для різних СУБД (наприклад: Transact-SQL для Microsoft SQL Server, PSQL для Firebird);
- архітектури файл-сервер та клієнт-сервер: складові архітектури, переваги та недоліки.
Дискретна математика – галузь математики, що вивчає властивості будь-яких дискретних структур. В ході оволодіння матеріалами дисципліни студенти вивчають наступні галузі науки: теорія множин, відношення, елементи комбінаторного аналізу, графи, бінарні відношення та інші.
1 семестр (осінній семестр):
- множини
- системи числення
- булеві функції
Шановні студенти!
На цій сторінці ми будемо розбиратись з основами UI-дизайну у дистанційному режимі. будь ласка слідкуйте за оновленнями в розділі Загальне, там буде інформація про консультації, можливі зміни у розкладі , оголошення і інші можливі питання.
Слідкуйте за актуальним розкладом на сайті Університету! Доступ до MS Teams тільки через обліковий запис krok.edu.ua.
Увага! Всі завдання мають кінцеві терміни виконання, після їх закінчення бали за виконання завдання можуть бути знижені. Тому не зволікайте і вчасно виконуйте завдання!!!
З кожним днем в сучасному світі зростає популярність програмного забезпечення. Воно стає все більш важливим у всіх сферах життя, від мобільних додатків до корпоративних систем. При цьому, якість продукту стає одним із головних факторів, що впливають на конкурентоспроможність компаній. Технології швидко розвиваються, що призводить до постійних змін і вдосконалення програмного забезпечення. Quality Assurance грає важливу роль у забезпеченні того, що ці нововведення є якісними та безпечними. Професія QA залишається актуальною і перспективною в сучасному світі програмного забезпечення, оскільки вона допомагає забезпечити високу якість та надійність програмних продуктів, що задовольняють потреби користувачів та бізнесу. Це направлення завжди потребуватиме професійних фахівців що знають як перевірити будь-який продукт та забезпечити його максимально можливу зручність та якість.