Тільки для студентів, чиї роботи опубліковані у ТГ-каналі "Історії війни"
3.1.Учасники Конкурсу повинні надіслати власну творчу роботу (в одній із номінацій, вказаних у п.3.2, або, за бажанням, у кількох або усіх номінаціях, вказаних у п.3.2), обсягом не більше 2 друкованих сторінок формату А4 (для статті), не більше 10 фотографій (для фотороботи) або тривалістю не більше 10 хвилин (для відеороботи).
3/2 Номінації:
стаття (текстова робота, написана прозою);
фоторобота (фотографія або серія фотографій із обов’язковою супровідною інформацією про зміст фото — не більше 10 одиниць);
відеоробота (відео тривалістю не довше 10 хвилин).
Учасник може надсилати роботи в одній, двох або трьох номінаціях (за бажанням). Кількість обраних номінацій не впливає на визначення переможців конкурсу, але, за інших рівних умов, може слугувати додатковою перевагою для учасника Конкурсу під час оцінювання робіт.До творчої роботи (незалежно від номінації) учасник Конкурсу обов’язково додає (окремим файлом) есе довільної форми обсягом не більше 1 друкованої сторінки формату А 4 на тему “Моя історія”. В есе конкурсант має презентувати себе перед журі та майбутніми читачами і глядачами конкурсних робіт. Зокрема, учасник може поділитися своїми планами на майбутнє в Україні, розповісти про цілі, які ставить перед собою, про життєві труднощі, які він подолав/долає, про свої захоплення, рідних, свій навчальний заклад, населений пункт. У межах окресленого переліку можливих тем учасник самостійно обирає, на чому саме зосередити свою увагу в есе. Окремих вимог щодо типу та розміру шрифтів, відступів, кількості друкованих символів у есе немає.
За бажанням, учасник може записати есе у формі відеозвернення тривалістю не більше 5 хвилин і самостійно завантажити на відеохостинг YouTube. Тривалість есе у формі відеозвернення не враховується у тривалість основної відеороботи (у випадку, якщо учасник обрав для основної роботи формат відео). У разі запису есе у формі відеозвернення учасник надсилає організаторам (окремим файлом) посилання на опубліковане відеозвернення, яке повинне бути відкритим для перегляду іншими користувачами. Не рекомендується надсилання відеозвернення окремим файлом, не розміщеним на відеохостингу YouTube.
Конкурсна робота без есе (в будь-якій формі — текстовій або відео) до розгляду журі не допускається.
3.6. До есе та творчої роботи учасник Конкурсу додає (в окремому файлі) таку повну та достовірну інформацію про себе:
- прізвище, ім’я, по батькові,
- число, місяць та рік народження,
- назву навчального закладу, клас або курс,
- домашню адресу для листування з організаторами, із зазначенням індексу, області, району, міста, вулиці (провулку, проспекту тощо), номеру будинку та номеру квартири (за наявності), або, в разі неможливості її подання, адресу проживання із зазначенням індексу, області, району, міста, вулиці (провулку, проспекту тощо), номеру будинку та номеру квартири (за наявності),
- контактний мобільний телефон (якщо є),
- посилання на сторінку учасника в одній із соціальних мереж (Facebook або Instagram – на вибір),
- фотографію портретного типу (окремим файлом, в електронному форматі).
Зверніть увагу!
3.10. Усі фотографії (як фотоілюстрації до робіт, у випадку їх наявності, так і фото учасників та керівників робіт) надаються виключно в електронному вигляді і лише окремими файлами. Не допускається подання фотографій вставленими у текстові файли. Кожна фотографія обов’язково повинна бути підписана. Підпис під фото здійснюється або безпосередньо у назві файла з фотографією (якщо описати зміст фото можна стисло), або в окремому текстовому файлі формату .doc або .rtf, де поряд із номером фото пояснюється його зміст, або наприкінці тексту роботи. (Для прикладу: на фото 1 – учасник бойових дій Тарас Шевченко, на фото 2 – фасад нашої школи і т.д.).
3.11. Конкурсні роботи, які подаються у номінації “Відеороботи”, учасники самостійно розміщують у мережі «Інтернет» на відеохостингу YouTube і надсилають організаторам посилання на розміщену роботу. Посилання повинне бути відкритим для перегляду іншими користувачами (перед відправленням конкурсної роботи слід перевірити, що інші користувачі матимуть доступ до перегляду роботи). Організатори не обмежують учасників Конкурсу у виборі пристрою/пристроїв та/або програми/програм, з допомогою яких він здійснюватиме відеозйомку та/або обробку відео. Надсилання відеоробіт у вигляді окремих файлів, не розміщених на відеохостингу YouTube, не рекомендується.
Для якомога ефективнішого опрацювання конкурсних матеріалів рекомендується використовувати архівування великих за обсягом файлів у форматах .rar або .zip.
Організатори конкурсу підтверджують отримання листів із конкурсними роботами упродовж однієї доби від часу відправлення відповідного листа. В окремих випадках (у разі одночасного надходження великої кількості робіт, що зазвичай є ймовірним в останній тиждень прийому конкурсних робіт) можливе надсилання підтвердження упродовж трьох діб від часу відправлення листа.
- 21 квітня 2025, 12:03 PM